Category: Technology

פודקאסט חדשות הטכנולוגיה - אהוד קינן ושחר שושן מפרשים את חדשות הטכנולוגיה של השבועיים האחרונים, ולא שוכחים לרגע להתלונן על דברים חסרי משמעות

מימון כושל בלי שקע בסן פרנסיסקו - 061

September 11, 2016
 

על האייפון 7, ה-LG V20, ופרויקטים שנכשלו, ליד פרויקט אחר שהצליח

 

הודעות מערכת

  1. בשבוע שעבר טעינו (אהוד טעה) במספר הפרק בקובץ אז מנויי הפודקאסט קיבלו את פרק 59 פעמיים במקום פרק 60 מברלין. אפשר למחוק אותו מתוכנת הפודקאסטים שלכם וזה אמור להתרענן, או להאזין מתוך האתר.
  2. תורם אנונימי הציע לנו תרומה. אז פה באתר תראו כובע של טיפים שאפשר לתת לנו כסף, אבל לא חייבים. אנחנו נהנים מזה. אבל יש לנו הוצאות. בקיצור לא מבקשים. זה שם, למי שרוצה.

השקת האייפון 7

אהוד היה בארץ, שחר היה ממש קרוב אבל לא נכנס להשקה כי לא הייתה לו הזמנה. אייפון 7 דומה מאוד לדגמים הקודמים, אבל עם מצלמה משופרת, כאשר בדגם הפלוס יש מצלמה כפולה בדיוק כמו ה-G5 וה-V20, אבל הממשק טוב יותר אצל אפל, לפי ההכרזה. יש לו אטימות למים, קצת פחות טובה ממכשירים מתחרים, לפחות מספרית – אייפון 7 הוא בתקן IP67 בעוד המתחרים הם IP68. התקן מדבר על עומק מתחת למים ומשך מתחת למים. אנחנו לא אמורים לצלול עם הסמאטרפטון. האטימות היא נגד נפילה אקראית לכיור.

iphone

אין שקע אוזניות. זה מרגיז? זה שימושי? זה בדיוק מסוג הדברים שימים יגידו. יש כאלה שאומרים שזה מהפכני, וכאלה שאומרים שזה מטופש. אבל לאורך ההסטוריה אפל העיפה דברים מיותרים כמו כונן אופטי והוכיחה שאנשים הסתדרו. גם אחרי החלפת כבל ההטענה אנשים הסתדרו. בסופו של דבר אוזניות אלחוטיות כלשהן, או עבודה עם מתאם תפתור את הבעיה. גם כפתור הבית הוחלף בכזה שהוא לא ממש לחיץ אלא מקש מגע. יהיה צריך להתרגל לזה.

LG V20
פאבלט דגל של LG. כאן שחר נכח באירוע ודיווח ממנו. יש בו שני מסכים – מסך ראשי רגיל ומסך משני קטן בראש המכשיר להתראות וקיצורי דרך. הפעם יש שתי מצלמות מאחור כמו ב-G5, ומלפנים יש מצלמה אחת שאפשר לחתוך לה את התמונה. הסמארטפון מיועד בעיקר לשוק האמריקאי אבל סביר להניח שיגיע גם לישראל.

 

מי צריך אותו? שאלה טובה. הוא לא בשבילנו. אבל יש כאלה שכן יתלהבו מהגימיק הזה. חוץ ממנו, ה-V20 שהוא בגודל של 5.7 אינץ' די דומה לסמארטפונים אחרים. הוא לא מודולורי כמו ה-G5, עם כל מיני שיפורים.

וגם – אנחנו שואלים כאן, האם למישהו יש G5 ואם כן – כמה זמן מחזיקה הסוללה שלכם? שלחו לנו פקס או הגיבו.

פרויקטים במימון המון שנכשלים ומצליחים

ג'יבו הרובוט שמקריא סיפורים. זה גרם לאהוד לצאת בראנט נגד הסייענים האישיים, במיוחד הרובוטים האלה שרודפים אחריך. בכל מקרה, ג'יבו היה חמוד והיה לו סרטון מגניב.  החברה החליטה שהוא לא יישלח מחוץ לארצות הברית וקנדה והחזירה את הכסף.

 

 

החברה שעשתה את המדפסת תלת ממד של שחר עכשיו עשתה גיוס לדגם חדש יותר גדול, אבל עוד לא שיפרה את התוכנה הקיימת. על הדרך נזכיר את קיקטראק שמאפשר לעקוב אחרי פרויקטים בהתהוות ולראות הסטורית גיוסים של פרויקטי עבר.

אסף שגיא קיבל החזר על מטען מהיר שאיחר לספק מוצר שנה אחרי, וגם העיצוב שלו השתנה והפך למכוער ומגושם יותר (בתמונות למעלה המקור, למטה העיצוב החדש). לפחות במקרה הזה איפשרו לאנשים לקחת חזרה את הכסף שלהם.charger-1charger

המלצה בדקה

שחר ממליץ על ה-USS Hornet – נושאת מטוסים שהיא מוזיאון של הסטוריה.

 

The post מימון כושל בלי שקע בסן פרנסיסקו [061] appeared first on Low Battery.