Category: Technology

פודקאסט חדשות הטכנולוגיה - אהוד קינן ושחר שושן מפרשים את חדשות הטכנולוגיה של השבועיים האחרונים, ולא שוכחים לרגע להתלונן על דברים חסרי משמעות

מה דעתכם על מיליון פיקסל לפורטנייט? [146]

May 20, 2018

פיקסל שווה מיליונים, פורנייט לאנדרואיד, ולשחר נמאס מדעות של אנשים בפייסבוק

https://www.youtube.com/watch?v=0zpyAiLLAO8

לרלרת
שבועות שמח!
מייגן והארי התחתנו מזל טוב למי אכפת.
סיינפלד הסתיים לפני 20 שנה.
אנשים שחושבים שהרצאה היא שיחה מעצבנים את אהוד.
שחר נגד האבטחה בקניון.

לשחר נמאס מדעות של אנשים בפייסבוק

לאף אחד לא אכפת מטור הדעה מטעם עצמך בפייסבוק, המצב בעזה לא ישתנה בגללך, דעתך על המערכון על בנט רק מראה כמה נוטה אתה לצד אחד בלבד ולא, אני לא רוצה לתרום לארגון בעלי החיים שלך, איך אתם בכלל ממירים כסף לשמירה על פרות חיות? את זה איש לא הסביר.

אהוד חושב ששחר טועה ומטעה, ופייסבוק היא ככר עיר מצויינת להביע דעות, ושאפשר להוציא אנשים לרחוב כמו במחאת הקוטג׳, אבל לא חייבים להגיע עד לשם. מספיק שיוצרים שיח, משכנעים אנשים אחרים, או מפיצים אמת ונלחמים בפייק ניוז של התקשורת ושל הפוליטיקאים.

פורטנייט לאנדרואיד

משחק חינם שמכניס מיליון דולר ליום מגיע לאנדרואיד.

זהו משחק מרובה משתתפים (MMRPG) שבו מקבלים מכוש, נוחתים בשדה וצריך להתחיל לשרוד ולחטוף את הדגל של קבוצות אחרות. המשחק מבוסס על שיתופי פעולה בין השחקנים.

הוא פועל בפלטפורמות רבות, שולחניות, סלוניות וניידות - ואפשר לרכוש בתוך האפליקציה ציוד בשביל לשדרג את עצמך - ומכאן הכסף. הכניסה לאנדרואיד זה שוק עצום של שחקנים שיצטרף לחגיגה.
https://thenextweb.com/gaming/2018/05/19/fortnite-is-finally-coming-to-android/

הפיקסל ששווה מיליונים

כשהיה בן בערך 21 בשנת 2005 ממש קצת לפני שפייסבוק הפכה לדבר, יזם צעיר בשם אלקס טיו הרים אתר בשם עמוד מיליון הדולר שבו היו מיליון פיקסלים שאת כל אחד מהם הוא מכר למפרסמים בדולר (בחבילות של 10X10 ומעלה).
https://thehustle.co/million-dollar-homepage-alex-tew

האתר הפך לויראלי והוא מילא אותו תוך 4 חודשים ועשה מיליון דולר (פחות מסים ופחות הוצאות על יחסי ציבור, רכישת דומיין ב-50 דולר וכל מיני). הוא יצא עם רווח של כ-700,000 דולר. האתר עדיין קיים ועדיין נראה כמו פח מהניינטיז עם קקפוניה של צבעים. http://www.milliondollarhomepage.com

הוא ניסה לעשות ספינאופים לאתר ולא כל כך הלך לו, ואז כשגילה שהוא לא אוכל וישן טוב, יצר אתר למדיטציה שמבקש שתנוח 2 דקות ונוזף בך אם הזזת את העכבר - לא באמת שימושי.

ב-2013, לפי אתה האסל, הוא פיתח את זה לאפליקציה שמדריכה אותך איך לעשות מדיטציה. היא חינמית במודל פרימיום שמאפשר לרכוש הדרכות מדיטציה על ידי מורים מוכרים. ומתברר שאנשים קונים את זה. 600 אלף לקוחות משלמים 60 דולר בשנה, יש לאפליקציה. 36 מיליון דולר הכנסות. הגיוס האחרון שלה מעמיד אותה בשווי של 250 מיליון דולר.

וכל זה רק כי אחרי המכה הראשונה שהוא עשה הוא היה צריך להרגע קצת, ומשום מה לא מצא ביוטיוב בחינם לגמרי, שיעורי מדיטציה. צירפנו אחד הכי אקראי בעולם. מה הלקח מהסיפור הזה? אם יש לכם רעיון - לכו עליו, אבל כנראה על כל אחד כזה שהיה לו פוקס פעמיים, יש מלא שנכשלו וחייבים את הנשמה שלהם למלווים - אז אולי אל תעשו את זה.
https://thehustle.co/million-dollar-homepage-alex-tew

ראינו את דדפול
אהוד - סרט כיפי, מלא בדיחות, מלא רפרנסים שמחזיקים רק עכשיו ועוד שנה יתיישנו, אקשן מהנה. 10 אחוז עלילה ואחוז דומה של פיתוח דמויות ומניעים. חטיף קולנועי ולא מופת, 87 אחוזי סוללה.

המלצה בדקה
אהוד על Evil Genius - סדרת טרו קריים קצרה - 4 פרקים, על שוד בנק, פצצות, וכתב חידה. עדיף לא לראות את הטריילר ופשוט לראות.
https://www.youtube.com/watch?v=Qpdb9zo_1t8

שחר על דוקו המוזיקה THE DEFIANT ONES על ד״ר דריי וג׳ימי אייווינס.
https://www.youtube.com/watch?v=wP7b8xaWmG0