Category: Technology

פודקאסט חדשות הטכנולוגיה - אהוד קינן ושחר שושן מפרשים את חדשות הטכנולוגיה של השבועיים האחרונים, ולא שוכחים לרגע להתלונן על דברים חסרי משמעות

לשמוע תמונות של גופות בלי חשמל [129]

January 14, 2018

קטנות על CES, וואטסאפ מאפשרת לשמוע הודעות לפני השליחה, איך נטפיקס בוחרת תמונה לפוסטר, ויוטיוב מנסה להילחם ביוטיוברים שמראים תמונות של גופות

לרלרת
למה במסעדות אין את המרכיבים של המנה. למה יש ירקות ולא אילו ירקות בדיוק? ולמה אני מפונק.
שחר מתעצבן על שכנים שקודחים ב-20:30 בערב ואוסף גזם אבל לא ביום שלישי.

וגם על אנשים ששמים חוברות PDF בתצורת חוברת עם אנימציה דבילית של דפים באינטרנט. בכלל אנשים ששולחים דברים בPDF. וגם תפריטים ב-PDF באתרים של מסעדות, שאי אפשר לקרוא כמו שצריך ולעשות קופי פייסט לשמות של מנות ששולחים לחבר שבוחרים מה הוא רוצה לאכול. אם אתם לא שולחים קורות חיים או חוזה – אין סיבה ל-PDF.

בקצרה על על CES
הייתה הפסקת חשמל ב-CES ב-LVCC. לא נתנו לאף אחד להיכנס, ומי שהיה בפנים היה בחושך. חלק מהאור הגיע בזכות פנסי מצלמות ופנסי טלפונים, ופנסים של מכוניות ומוצגים אחרים שהיו מבוססים על סוללות. זה מה שאני לוקח מהתערוכה.

הדבר המעניין בתחום הסלולר הוא סורק טביעת האצבע בתוך הזכוכית של סינפטיקס, במכשיר של ויוו. אפל מנסה באייפון 10 להעלים את טביעת האצבע וחברות אחרות מנסות למצוא את המיקום הטוב באחורי המסך. האם סורק במסך ישנה את המשחק?

לשמוע הודעות וואטסאפ
וואטסאפ מאפשרת לשמוע הודעות קוליות לפני השליחה. כלומר הכוונה של הפיצ׳ר היא לא זו, אלא לשמור את ההודעה למקרה שמשהו קורה באמצע ההקלטה. זו ההזדמנות לדבר על הלכות ונימוסים בוואטספ
האם לשלוח וואטסאפ ולא מייל זה אישי יותר?
האם לשלוח וואטסאפ באמצע הלילה זה פחות מנומס מאשר מייל באמצע הלילה? שניהם מצפצפים?
האם הודעות קוליות לגיטימיות?
אם קראתי הודעה, האם לגיטימי לא לענות עליה מיד?

איך נטפליקס בוחרת איזו תמונה להציג לך כשאתה בא לבחור מה לראות?

נטפליקס התחילה להתאים אישית את הפוסטרים שבעזרתם מקדמים תוכן שלהם. אם למשל אתם משום מה אוהבים סרטים של ג׳ון טרבולטה ורואים כל הזמן סרטים שלו, נטפליקס תציג לכם את ספרות זולה בפוסטר שהוא מככב בו. אם אתם ממעריצי אומה תורמן תקבלו אותה בפוסטר.  אם אתם אוהבים קומדיות רומנטיות, אז אתם עשיים לקבל פוסטר של הסרט וויל האנטינג שבו רואים זוג, לעומת אחרים שיקבלו רק את רובין וויליאמס.

ולסיכום, הנה מערכון טיבו חושב שאני הומו.

העלה וידאו של גופה ביער ויוטיוב שוב הבטיחה לתקן הכל
כוכב היוטיוב העצום לוגן פול שידוע בזכות הכלום המשוגע שהוא עושה, נסע ליפן וביקר ביער שנקרא Suicde Forest שם הוא מצא אדם שתלה את עצמו לאחרונה, והחליט שזה לגמרי מתאים לוולוג שלו, כך שהוא הציג גופה תלויה ביוטיוב. האינטרנט מאוד התעצבן על אדון פול והרבה אנשים דיווחו דרך המערכת המובנית של יוטיוב וזו מצאה את הסרטון תקין לגמרי. רק לאחר שפול עצמו הסיר את הסרטון והתנצל פעמיים, יוטיוב החליטה ש"אה כן כן, זה לגמרי לא בסדר" והענישה אותו על ידי ביטול סרט שהיה מתוכנן ליוטיוב רד – שירות בתשלום של יוטיוב בצפון אמריקה.

המלצה בדקה
אהוד על הסדרה end of the f***ing world

שחר על קומיקאים שותים קפה ונוסעים ברכב ועל irig pre, ואל תשכחו את מחרוזת ערוץ הילדים.

The post לשמוע תמונות של גופות בלי חשמל [129] appeared first on Low Battery.