Category: Technology

פודקאסט חדשות הטכנולוגיה - אהוד קינן ושחר שושן מפרשים את חדשות הטכנולוגיה של השבועיים האחרונים, ולא שוכחים לרגע להתלונן על דברים חסרי משמעות

חוש העכביש מגלה קריאת מחשבות של בן 15 נגד סי אן אן 104

July 9, 2017

CNN סחטה בן 15? הסטארטאפ שיקרא את המחשבות שלכם ואיך היה ספיידרמן החדש

 

 

לפני כשבועיים פורסם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ צייץ סרטון מתוך תחרות ה-WWE שבה השתתף בשנת 2007 שבה רואים אותו מכניע את וינס מקמהן, רק במקום הראש של מקמהן יש את הלוגו של CNN.

#FraudNewsCNN #FNN pic.twitter.com/WYUnHjjUjg

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) July 2, 2017

 

אותו ציוץ צויץ מחדש 360 אלף פעם ויש לו גם כ-600 אלף לייקים, ואז משתמש רדיט בשם hanassholesolo לקח קרדיט בסאברדיט רשמי בשם the donald שבו הם מכנים את טראמפ god emperor, ושם הוא שמח על ההישג המרשים שלו.

אותו משתמש תפס את עיניהם של כתבי CNN והם איתרו מספר פוסטים מאוד אנטישמיים, אני מוסלמים ואנטי שחורים שהוא כתב בעבר.

CNN יצרו איתו קשר, כלומר גילו מי האיש וכאן זה נהייה מעניין. אותו משתמש פרסם התנצלות כנה ככל הנראה ובה הסביר שהכל היה הטרלה ושהוא רק רצה להוציא תגובה משאר המשתמשים, ושהוא כלל אינו גזען בשום צורה.

אם כך אתם שואלים, למה מאשימים את CNN בסחיטה? הכל נעוץ בניסוח של ההודעה הרשמית מצידם:
CNN לא מפרסמת את הפרטים האישיים של HanAssholeSolo כי הוא אזרח פרטי שהציע התנצלות כנה מצידו והביע חרטה על ידי כך שהוריד את כל הפוסטים הפוגעניים, ובכלל שהוא אמר שהוא לא יחזור על ההתנהגות המגעילה שלו במדיה חברתית שוב.

ואז הוסיפו: CNN שומרת את הזכות לפרסם את הזהות שלו במידה ומשהו מזה ישתנה. ולשון זו התפרשה על ידי רבים כסחיטה לכל דבר. כל עוד אתה תשמור על הפה שלך סגור, אנחנו לא נחשוף את הפרטים שלך.

בתוך זה, באתר הפורומים 4Chan הפיצו את השמועה שאותו משתמש רדיט הוא בכלל נער בן 15 וש-CNN מנסה להרוס לו את החיים בכוונה, ומיד לאחר מכן כל תומכי טראמפ קפצו על העגלה ותקפו את CNN על הדרך שבה הם תוקפים נער, ואפילו דונלד טראמפ ג'וניור צייץ על העניין הזה, כי למה שהוא יבדוק משהו לפני שהוא מדבר.

כתב CNN אנדרו קזינסקי הגיב "שהדברים התפרשו לא נכון ושהם התכוונו לכך שהם לא עשו שום הסכם איתו." ובציוץ נוסף אמר ש"לידעתכם, HanAssholeSolo בדיוק התקשר אלי ואמר שהוא מסכים לחלוטין עם מה שאמרתי, ושהוא לא היה תחת איום בשום אופן. עוד אמר ש-CNN בחרה ספציפית לא לגלות את זהותו ולומר שאיימנו על מישהו זה שקר מוחלט." ואולי החלק הכי חשוב, ההתנצלות של אותו משתמש הגיעה לפני ש-CNN בכלל פנתה אליו.

קריאת מחשבות

הולי שיט. אפשר לקרוא את המחשבות שלנו דרך fMRI. זה אומר שמכניסים אותנו לתוך מכונת MRI שבייעוד המקורי שלה מחפשת פגיעות או פציעות או גידולים במוח. אבל במקום לחפש אותם, מסתכלים על תנועה של דם ורווית חמצן במוח ומזהים תבניות קבועות שקשורות למילים ועצמים. אמיתי. תראו את זה מ-2009

 

 

עכשיו בא סטארטאפ של דוקטור מרי לי ג'ספר – היא מהדנסת אופטיקה שעבדה בגוגל, אינטל ופייסבוק ופיחתה שלל מוצרים שנמכרו במילארדי דולרים והיא אומרת שאפשר לצמצם את מכשירי ה-MRI האלה כדי לקרוא את התנועות במוח שלנו באמצעות משהו שיהיה קטן כמו כובע. זה יקח לה איזה 8 שנים לעשות את זה, אבל אנחנו לגמרי בעתיד שבו אפשר לקרוא מחשבות, וזה כבר לא מדע בדיוני. ההרצאה המרתקת שלה מתחילה בדקה 00:27 בסרט הזה מכנס שהשתתפה בו.

 

 

ספיידרמן. סרט קיץ מגניב, לא רציני מדי, לא מטופש מדי. הרבה אקשן. חליפה מדברת. דודה מיי מעולה בכיכוב מריסה טומיי. מתאים ל-2017 מבחינת ההתרחשות – כלומר יש סמארטפונים ויוטיוב וכל האבו ג'ראס. אבל אלוהים שישמור 133 דקות. כך או כך סרט קיץ כיף 90 אחוזי סוללה.

 

המלצה בדקה

שחר על סרטון למה NTSC הוא בדיוק 29.97 פריימים לשניה ולא 30 עגול.

 

שוב שחר על מפה חיה של התחב"צ במדיות רבות בעולם כולל ישראל.

The post חוש העכביש מגלה קריאת מחשבות של בן 15 נגד סי אן אן 104 appeared first on Low Battery.